Nieuwbouw gelijkvloers hoek-appartement van 112m² op 28 are met grote privé tuin van 500m² met ruim hoekterras 50m² zuid-west in Schriek

Al 15 keer bekeken

 

Gelijkvloers hoek-appartement van 112m² met grote privé tuin van 500m² met zeer ruim hoek-terras van 50m² op het zuiden en het westen in het stijlvolle nieuwbouwproject ‘Hof ter Hooghe’ op een uniek zuid gericht perceel van 28 are met mooie aangelegde tuin met 16 nieuwe loofbomen.

Gunstig gelegen in het centrum van Schriek, nabij de grens met Keerbergen, op wandelafstand van winkels, diensten, scholen, ontspanning en openbaar vervoer.

Omvat: inkomhal, wc, living 45m² met open volledig ingerichte keuken, wasplaats-berging, bad-of douchekamer, 3 slaapkamers.

Het project is tevens voorzien van een ruime gemeenschappelijke fietsenberging op het gelijkvloers, ondergrondse garageboxen en autostaanplaatsen, privé kelders, en een vuilnisberging in bijgebouw in achtertuin.

Verkoop BTW-stelsel - aankopen aan 6% BTW mogelijk onder voorwaarden op constructiewaarde - grondwaarde 12% registratie.

Start der werken 8/2025.

Stedenbouw info: omgevingsvergunning uitgereikt bouwen 13 appartementen - woongebied - niet gelegen in verkaveling - geen voorkooprecht ruimtelijke ordening - geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd - niet overstromingsgevoelig.



Referentie: 1351


 INDELINGSPLAN  

  ADRES OP KAART

13 foto's

Details

Oppervlakte perceel:
28 are met gemeenschappelijke tuin en privé tuintjes voor de gelijkvloerse appartementen
TOTALE VLOEROPP:
hoek-appartement van 112m² met grote privé tuin van 500m² met zeer ruim hoek terras van 50m² op het zuiden en het westen
ORIENTATIE TUIN:
zuid georiënteerd - zeer ruim hoek-terras van 50m² op het zuiden en het westen
Bouwjaar:
nieuwbouw - start der werken augustus 2025
EPC:
e-peil 20 = BEN-appartementen
Verwarming:
warmtepomp geothermisch met vloerverwarming + vloerkoeling (geothermisch = grondboringen met grondwarmte = de meest energiezuinige verwarming)
Buitenschrijnwerk:
aluminium met hoogrendements dubbel glas k-waarde 1,0 - zonwerend glas langs zuider kant
Diverse uitrusting:
verluchtingsysteem type D met warmterecuperatie - zonnepanelen per appartement - vloerkoeling
Slaapkamers:
3 slaapkamers
Living:
living en terras op het zuiden
Keuken:
volledig ingerichte keuken naar keuze van koper volgens lastenboek
Badkamer:
bad-of douchekamer - inrichting naar keuze van koper volgens lastenboek
Garage:
ondergrondse garageboxen en ondergrondse garageplaatsen - ruime gemeenschappelijke fietsenberging op het gelijkvloers, vuilnisberging in bijgebouw in achtertuin
Kelder:
ruime bergkelders van 3,5m² tot 8,9m²
Aantal WCs:
1

Bovenstaande gegevens worden u vrijblijvend en uitsluitend ten informatieve titel medegedeeld en inzake dragen wij geen enkele aansprakelijkheid.

Haal meer uit onze website dankzij cookies
Onze website maakt gebruik van cookies, o.a. om het gebruiksgemak te verhogen en bezoekersstatistieken bij te houden.